سایت آماده دیجیتال

تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان

Techniques-to-increase-Google-traffic-for-free-min

تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان 

یکی از پرچالش ترین مواردی که در سئو انواع سایت وجود دارد، افزایش بازدید موتور جستجو از وبسایت می‌باشد که در ادامه‌ی این مطلب سعی داریم به تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان بپردازیم.
راه اندازی یک وبسایت جزو اولین و در عین حال پر اهمیت ترین اقداماتی می‌باشد که هر کسب ‌و ‌کار اینترنتی برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت کار باید آن را مدنظر قرار دهد. اما جهت دستیابی به این موفقیت، باید کاری کرد که وب سایت موردنظر به اندازه کافی دیده شود و در این راستا سئو و دیگر روش‌هایی که به آن‌ها اشاره می‌کنیم، به کمکتان می‌آیند.

مدت زمان مورد نیاز برای افزایش بازدید گوگل از سایت

مسئله قابل اهمیتی که بهتر است از آن اطلاع یابید، این می‌باشد که رویکرد ما در این مطلب افزایش بازدید سایت در گوگل به صورت رایگان، طبیعی و ایمن است. اگر به دنبال یکسری ترفندهای سئو می‌باشید که ترافیک و بازدید گوگل از سایت شما را در زمان کوتاهی افزایش دهند، این مطلب نمی‌تواند به آن شکلی که تصور می کنید، کمک کننده باشد؛ چرا که روند افزایش بازدید گوگل از سایت، نیازمند تامل و زمان کافی است. البته دقت نمایید که این مدت زمان، برای وب سایت‌های گوناگون با زمینه فعالیت‌های متنوع، متفاوت می‌باشد و به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه این مطلب از آن‌ها اطلاع می‌يابید.

سئو یکی از تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان

اولین مطلبی که درباره افزایش ترافیک سایت به آن می‌پردازیم، بهینه سازی یا همان سئو سایت است که از بهترین شیوه‌های افزایش بازدید سایت محسوب می‌شود. هر وبسایت برای اینکه ترافیک واقعی و اصولی دریافت کند، باید بر روی سئو کارهای هدفمندی را انجام دهد تا در نتایج موتور جستجوی گوگل به رتبه بالاتری برسد. در حالت کلی سرمایه گذاری بر روی سئو سایت از بهترین استراتژی‌هایی می‌باشد که می‌تواند به افزایش ترافیک سایت کمک نماید.

تجزیه و تحلیل فعالیت‌ها پیش از اجرا

اگر قصد دارید که یک استراتژی سئو وبسایت خوب داشته باشید، اولین کاری که باید انجام دهید، این است که عبارت های کلیدی همان حوزه را به خوبی شناسایی کرده و اهداف خود را مشخص کنید. تنها سایت‌های کمی وجود دارند که این موارد را در فعالیت های خود پیاده سازی کرده و به موفقیت های چشمگیری هم رسیده اند.

وقتی پیرامون عناوین صفحات سایت خود جستجو می‌کنید، باید مطمئن شوید که قصد دارید در چه حوزه‌ای محتوا تولید کنید، همچنین باید اطلاع داشته باشید که وب سایتتان چه تفاوت هایی با دیگر رقبا که پیرامون عنوان مورد نظر، تولید محتوا کرده اند، دارد. چرا که منحصر به فرد بودن محتوا، جزو مهمترین روش‌های افزایش بازدید سایت در گوگل محسوب می‌شود.

زمانی که می‌خواهید تحقیق کلمه کلیدی صفحات وبسایت خود را آغاز کنید، ابتدا باید رقبای خود را بشناسید و اطلاع یابید که میزان رقابت در کلمه کلیدی هدف شما، چه مقدار است. بنابراین شما باید در گزینش عبارات کلیدی سایت خود دقت بسیاری داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است عباراتی که هدف قرار داده‌اید، نتوانند هیچ ترافیکی برای وبسایت شما جذب نمایند. ابزارهای رایگان و غیر رایگان بسیاری برای تحقیق و یافتن کلمات کلیدی وجود دارند که به شما کمک خواهند کرد، بیشترین بازدید در سایت را دریافت نمایید. در ادامه به دیگر تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان می‌پردازیم.

Analysis-of-pre-implementation-activities-min

متصل شدن وبسایت به گوگل آنالیتیکس برای افزایش بازدید گوگل

هدف از ایجاد یک وبسایت و سئو محتوایی که انتشار می‌یابد جلب رضایت کاربران می‌باشد، از این رو مسلم است که زمانی که اطلاعات بیشتری پیرامون اشخاصی که به سایت مراجعه می‌کنند، داشته باشیم، بهتر متوجه می‌شویم که چه کارهایی را باید در این راستا انجام دهیم و چه نوع محتوایی را تولید نماییم.

گوگل آنالیتیکس یک ابزار قدرتمند می‌باشد که این داده‌ها را برای ما جمع آوری کرده و برای بهبود عملکرد وبسایت در اختیارمان قرار می‌دهد. این ابزار اطلاعاتی چون تعداد افرادی که وارد سایتمان شده اند و کارهایی که در سایت انجام می‌دهند را در اختیار ما می‌گذارد و جزو تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان می‌باشد.

گرفتن بک لینک از تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان

یکی از راه‌های قدیمی افزایش محبوبیت سایت نزد موتور جستجوی گوگل استفاده از بک لینک‌ها می‌باشد که می‌توان به شیوه خرید بک لینک و یا ساخت بک لینک به صورت رایگان از آن بهره‌مند شد. این روش به شکل مستقیم در افزایش بازدید سایت تأثیر نمی‌گذارد، اما می‌تواند محتواهای منتشر شده داخل سایت شما را نزد گوگل محبوب کند و کلمه کلیدی مختص صفحات داخلی وبسایت را در صفحه اول موتور جستجوی گوگل قرار دهد. با این شیوه محتوای شما شانس بالایی دارد تا توسط مخاطبین بیشتری دیده شود و به این صورت بک لینک می‌تواند برای شما به صورت غیرمستقیم بازدیدکننده بیشتری جذب کند.

رپرتاژ آگهی از تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان

رپورتاژ یک روش تبلیغاتی برای کسب و کار شما به شمار می‌رود که در قالب نوعی گزارش (متن نوشتاری) در وبسایت‌های پربازدید انتشار میابد. این روش تبلیغاتی دو مزیت دارد که به شرح زیر است:

• بک‌لینک‌هایی که در مقاله به سایت شما ارجاع داده می‌شوند، رتبه سایتتان را در نتایج موتورجستجوی گوگل بالا می‌برند.
• اگر مطلب جذابی بنویسید و کسب و کار خود را کامل و درست معرفی نمایید، کاربران بسیاری از این راه با شما و خدماتتان آشنا خواهند شد.

بعد از انتشار رپورتاژ هم بازدید وبسایت از ورودی گوگل بیشتر خواهد شد و هم بازدیدکننده‌های وبسایت منتشر کننده مطلب شما، مستقیماً با برند معرفی شده آشنا شده و وارد سایت می‌شوند. رپورتاژ در حین انتشار به شکل موقتی بازدید وبسایت را زیاد خواهد کرد، ولی در بلند مدت، هرچه از زمان منتشر شدن رپورتاژ می‌گذرد، ورود بازدید کننده کمتر می‌شود. از این رو تاثیر بک‌لینک‌ و بهبود رتبه در بلند مدت می‌تواند بازدید کننده دائمی برای سایت شما بیاورد. این که یک رپورتاژ اصولی چطور نوشته شود و لینک‌ها با چه انکر‌تکستی و در چه رسانه‌ای باید انتشار یابند، توسط افراد متخصص در این حوزه قابل تشخیص می‌باشد.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی در راستای افزایش بازدید گوگل

بر کسی پوشیده نیست که فعالیت در شبکه‌های اجتماعی از بهترین تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان محسوب می‌شود. افراد زیادی در جوامع امروزی به اینترنت دسترسی دارند و تنها توسط یک تلفن هوشمند و اینترنت به آسانی می‌‌شود در شبکه‌های اجتماعی حضور یافت و فعالیت کرد.
بنابراین شما به عنوان صاحب یک کسب‌ و کار اینترنتی یا مدیر سایت می‌توانید با استفاده از استراتژی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کرده و با مخاطبین خود تعامل داشته باشید. همچنین جهت دریافت مشاوره در راستای شیوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و خدمات سئو سایت می‌توانید با ما در سئو Add تماس بگیرید.

Activities-in-social-networks-in-order-to-increase-Google-visits-min

اهمیت استفاده از چک لیست کلمات کلیدی در افزایش بازید گوگل از سایت

پرسشی که به وجود می آید، این است که چرا باید از چک لیست گوگل بهره ببریم؟ با استفاده از چک لیست، رشد و پیشرفت وبسایت شما سریع تر خواهد شد و به علاوه، کارهایتان نیز سازماندهی می‌شوند. توجه نمایید که کلمات کلیدی اصلی ترین نقش در ورود سایت به صفحه SERP را ایفا می‌نمایند، بنابراین هنگام انتخاب این موارد باید توجه زیادی به خرج دهید. توجه نمایید که این روزها بیشتر مردم به شکل هدفمند، موضوعاتی که می‌خواهند را سرچ می‌کنند و بیشتر از عبارات طولانی برای یافتن سوالاتشان بهره می‌برند. برای اینکه نرخ دیده شدن سایت شما افزایش یابد و ترافیک طبیعی آ ن را افزایش دهید، بهتر است که کلید واژه های Long Tail استفاده نمایید.

نام دامنه و هاست انحصاری از تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان

گوگل ارزش بسیاری برای آن دسته از وبسایت هایی قائل می‌باشد که از هاست و نام دامنه منحصر به فرد خود بهره می‌برند؛ گوگل در واقع گمان می‌کند که وب سایتی که شرایط گفته شده را دارا باشد، برای حرفه خود اهمیت و ارزش زیادی قائل می‌باشد. در نتیجه پیرامون افزایش بازدید سایت در گوگل، این دسته از سایت ها در اولویت می‌باشند و در ادامه چند نکته مهم برای انتخاب نام دامنه مناسب را ذکر کرده‌ایم.

• تطابق دامنه با کلمات کلیدی اصلی در حوزه کسب و کار
• به کار بردن یک اسم یا صفت مناسب در کنار کلمه کلیدی اصلی
• شاخص بودن دامنه سایت

انتشار محتوای سایت در دیگر وبسایت‌ها از تکنیک های افزایش بازدید گوگل به صورت رایگان

با توجه به این مسئله که این روزها تولید محتوا در وبسایت بسیار اهمیت دارد، باید بگوییم که تولید محتوای اصولی و با کیفیت کار بسیار سختی است که که متاسفانه بعضی از وب سایت ها در این حوزه ناتوان هستند. سایت های محتوایی بسیار زیادی وجود دارند که قادرند به عنوان سایت میهمان برای شما محتوا تولید کنند و سایت خود را هم در آن نوشته تبلیغ نمایند. در نقطه مقابل آن وب سایت های دیگری نیز وجود دارند که کار آن ها باز نشر مقاله در سایت های دیگر است، مانند اخبار رسمی که در حوزه تولید و انتشار اخبار سایت فعالیت می کنند. از این رو شما می توانید بدون اینکه مبلغی را پرداخت نمایید، مقالاتتان را در دیگر سایت‌ها به اشتراک بگذارید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکنیک های افزایش بازدید گوگل، سئو سایت و طراحی سایت می‌توانید با ما در سئو Add تماس بگیرید.

 

4 پاسخ

    1. تکنیک زیاد هست بسته به بودجه شما میشه از خرید رپورتاژ،خرید لینک بنر و حتی تبلیغات رسانه ها مانند اینستاگرام ،صدا و سیما استفاده کرد

    1. بله تاثیر داره نباید مکرر استفاده بسته به نوع کلمه کلیدی در زمان خودش میشه استفاده کرد ولی به صورت اصولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *